Zamówienia i dostawa - La Rossa - Lounge Bar & Restaurant

Zamówienia i dostawa

Zamówienia La Rossa Box

Aby dokonać zamówienia w naszym systemie, wybierz jedną z oferowanych diet: La Rossa OptimalBox, La Rossa VegeBox lubLa Rossa FitBox.

Jeśli nie jesteś pewien doboru odpowiedniej diety, skontaktuj się z naszym dietetykiem, aby dobrać odpowiednią dietę do Twoich potrzeb.

Następnie wybierz przycisk 'Zamów dietę" - zostaniesz przekierowany do systemu zamówienia, wybierz odpowiednią dietę oraz okres przez jaki chcesz ją realizować, dokonaj płatności i ciesz się swoją wyjątkową dietą La Rossa Box!

Masz dodatkowe pytania?

Sprawdź również nasz FAQ

Skontaktuj się z dietetykiem

+48 509 363 996

pudelka@larossa.com.pl

Jak dokonać zamówienia?

Wybierz jedną z oferowanych przez nas diet: La Rossa OptmalBox, La Rossa VegeBox lub La Rossa FitBox

Jeśli nie wiesz jak dobrać odpowiednią dietę, skontaktuj się z naszym dietetykiem.

Sprawdź czy dostarczamy naszą dietę do Twojej miejscowości: Zakres dostaw

Kliknij "Zamów teraz", zostaniesz przekierowany do systemu zamówienia, gdzie wybierzesz swoją dietę, zakres dni korzystania z naszej diety oraz miejsce dostawy diety. Zapłać za zamówienie i oczekuj pierwszej dostawy.

Od dnia zamówienia pierwszej dostawy będziemy dostarczać Ci przez okres zamówienia pyszne zbilansowane dania wchodzące w skład Twojej diety.

Zamów teraz

Zakres dostaw La Rossa Box

Zapewniamy dostawę La Rossa Box na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Jeśli nie ma Twojej miejscowości, skontaktuj się z nami i poinformuj nas o tym, wciąż powiększamy zasięg naszych dostaw.

Dostarczamy nasze diety do poniższych miast oraz ich miejscowości ościennych:

Andrychów, Bielsko-Biała, Chrzanów, Katowice, Libiąż, Oświęcim, Wadowice, Zator - aby zobaczyć więcej miast, skorzystaj z mapy.

Masz pytania?

+48 509 363 996

pudelka@larossa.com.pl

Napisz do nas